Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
СПУШТИ ABS Автомобил Вратата на Резервоар за Гориво Покрие Заштита на Трим Надворешноста Декорација Налепници За Chevrolet Camaro 2017 До Автомобил Стил

СПУШТИ ABS Автомобил Вратата на Резервоар за Гориво Покрие Заштита на Трим Надворешноста Декорација Налепници За Chevrolet Camaro 2017 До Автомобил Стил

DEN 1274.00
DEN 1416.00
 

Това е достапна
Износ


Опис :
1. Автомобил Модел На Chevrolet Camaro 2017 До 2. Боја : Хром,Црна,Црвена,Сина,Карбонски влакна 3. Материјал : ABS 4. Пакет содржи : 1 компјутер/set 5. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : 1. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување 2. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Плаќање :
1. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот.ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
3. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот се
Ali Express е официјален логистика,Ако плаќаат доволно за превозот на трошоците,ние ќе го избере за да испратите Ali Express Превозот,ве молиме да се разбере.
2. Ali Express Стандард Превозот транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
7. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Чекор 1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.
Чекор 2 : се Отстрани 3 M лепак во грбот.
Чекор 3 : се Загрее 3 M лепак со топол воздух пиштол или фен за коса,топло производ ова го прави на лепак на лента повеќе леплива.
Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место,Не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа.
Повратни информации
1. Позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации или отворен спор. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Резервоарот Опфаќа
Бренд Име:
BAWA
Име На Модел:
H04509
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2017+
боја:
Црвена,Хром,Црна,Сина,Карбонски влакна
Автомобил модел:
за Chevrolet Camaro До 2017

Најдобрите понуди во категоријата