Резервоар за гориво капа за ЈАМАХА YBR250 4DN-24602-10-00

Резервоар за гориво капа за ЈАМАХА YBR250 4DN-24602-10-00

DEN 911.52
 

Това е достапна
Износ


Резервоар за гориво капа за ЈАМАХА YBR250 4 DN-24602-10-00
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена Тоа е достоен за вас да избран нас. Посетите на Веб-знаат за нас! Добредојде

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Специјални Функции:
резервоар за гориво капа
Објектот Тежина:
250g
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
YBR250

Најдобрите понуди во категоријата