промет на големо со 10pcs/многу реле NT90HCE24CB

промет на големо со 10pcs/многу реле NT90HCE24CB

DEN 1329.60
 

Това е достапна
Износ


NT90 HCE24 CB

Повеќе информации

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
NT90HCE24CB
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Бренд Име:
Достоен Електроника
Напон:
24V
Употреба:
Општа Намена
skype id:
Thomas65339
WhatsApp:
008613632606889

Најдобрите понуди во категоријата