Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
25L Ремени Двојно Океанот Пак ПВЦ Реката Пешачење Лебдат Печат Рафтинг Маскирна Водоотпорен Перница Ранец за Надворешна Авантура

25L Ремени Двојно Океанот Пак ПВЦ Реката Пешачење Лебдат Печат Рафтинг Маскирна Водоотпорен Перница Ранец за Надворешна Авантура

DEN 1025.00
DEN 1626.72
 

Това е достапна
Износ


25 L 500 D ПВЦ Tarp Пешачење Лебдат Печат Рафтинг Торба Ремени Двојно Океанот Пакет Водоотпорен Перница Сува Ранец за Надворешна Авантура
Материјал : ПВЦ
Капацитет : 25 L
П : Дали големината е во согласност со детали опис ? A : Тоа е нормално ако имаат мала разлика со вистински производ поради сите купувачот да користат различни мерење алатки. П : Дали бојата е иста shinning како на сликата ? A : Нашиот производ сликата е донесена во висок интензитет на светлина,така ќе биде повеќе светла.тоа е нормално ако имаат мала разлика со вистинското производство
ПРОБЛЕМ : Кога ќе го добиете производот ,ако имаат проблем како следново : Скршени,не е во Ред големина,Погрешна боја,Погрешна сума..итн. РЕШЕНИЕ : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис,токму сега, не користете спорот да се реши проблемот.на услугата ќе ви помогне да го решите проблемот пред да ви ги задоволи
Купувачот може да избере превозот начин на кој ние ви го нудиме и проверка на превозот време. Ако купувачот не ја прими пратката во заштита на време,не грижете се дека понекогаш поради временските услови,обичаите и сл нешто влијание,превозот ќе треба повеќе време. Услугата може да ви помогне да се прошири на заштита на време и, исто така, може да пратите вашата нарачка,ве молиме контактирајте со услуга за да се реши тоа,ви благодариме

Повеќе информации

Тип на спорт:
Реката Пешачење
Големина:
M
Капацитет:
24L
Бренд Име:
Creeper
Капацитет:
25L
состојба:
Пешачење,Патување,Спорт,Качување,Кампување,Реката пешачење
Карактер:
Еко-пријателски материјал
број:
OS154
Материјал:
ПВЦ
Тежина:
About 800g