Е цел зајакот? Syaro Kirima Cosplay Зајакот Костим Куќа кафе Келнерка Услуга Слугинката Unifrom ноќта на Вештерките Носии за Жени

Е цел зајакот? Syaro Kirima Cosplay Зајакот Костим Куќа кафе Келнерка Услуга Слугинката Unifrom ноќта на Вештерките Носии за Жени

DEN 1219.00
DEN 1523.52
 

Това е достапна
Износ


100% нов бренд & висок квалитет
Ова е многу убава и Kawaii слугинката костим! Совршен за Божиќ/Роденден/ноќта на вештерките подарок. Тема : Аниме карактери Пол : Женски
Пакет : 1 парче облека + вест + лак вратоврска + рака украси + headwear
Ние поддршка на пад на Превозот / трговија на Големо клиентот. Можете да контактирате со нас кога ќе се направи нарачка.
Ние ќе ви обезбедиме најдобра цена и брза испорака за вас.
М : Биста : 88cm Половината : 75см
L : Биста : 90cm Половината : 77cm
Постои 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење начин.
Плаќање :
Добредојдовте на употреба ЗАЧУВАМ, T/T, Alipay,Запад унија итн.
Време на испорака : 1. Примање на време = Обработка на време +Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена 3. Превозот Време : 15-26 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express.
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат,особено за време на максималните периоди на работа.
Сите предмети ќе бидат испратени од нашата фабрика во Кина директно.
Политика На Враќање :
Ако сте ги добиле вашите елементи кои се имате било какви проблеми или ако не се задоволни со тоа, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил или trademanager разговор.
Ние ќе се потрудиме да assit ќе ти се задоволни со оваа трансакција.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!

Повеќе информации

Големина:
M, L
Извор:
Cardcaptor Сакура
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
NOWCOS
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
2018
Компоненти:
вест + лак вратоврска + рака украси + headwear
Знаци:
hotokokoa, kafuuchino, tedezarize
Главната боја:
Црна, Бела
ФОТО:
100% реално фото снимање
Карактеристично:
Симпатична, Убава, Kawaii
Посебни Употреба 1:
Возрасни девојки слугинката cosplay облека, Аниме покаже перформансите облека
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Карактеристики:
100% редукција на карактер анимација
Пакетот Вклучува:
1 парче облека + вест + лак вратоврска + рака украси + headwear
Тип На Објект:
Цртан филм cosplay носии
Посебни Употреба 2:
Јапонски Девојки Слугинката Cosplay Костим

Најдобрите понуди во категоријата