Лента Hairwear Жените Кристал Трендовски Tiaras Hairbands Свадба Мода Накит Невеста, свадба Коса Додатоци RE592

Лента Hairwear Жените Кристал Трендовски Tiaras Hairbands Свадба Мода Накит Невеста, свадба Коса Додатоци RE592

DEN 421.00
DEN 513.60
 

Това е достапна
Износ


Бренд : Roseeden
Објектот Стил : Свадба Тиара
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината
Топло Совети :
1. Руски пријатели ,ве Молиме оставете ни полно име и вашата улица и куќа број и стан број,затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно.
2.Ако сте за промет на големо клиенти ,можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака,ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брза испорака.
3.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив,ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодарам.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
свадба тиара
Тип:
Headbands
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
ROSEEDEN
Свадба:
свадба тиара
Моден:
tiaras и коронки
Функција:
свадба tiaras за невести
Прилики:
Свадба/Партија/Матурска/Годишнината/Свадбата
ОЕМ:
Yes
квалитет:
100% висок квалитет
Свадба:
Свадба бисер & кристал
испорака:
Бесплатен превозот
тиара круна:
Коса Додатоци
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата