Морнар Месечината Жените Морнар Уран Tenoh Haruka Hino Rei Minako Aino Жива Супер S 3 Cosplay Костим Фустан

Морнар Месечината Жените Морнар Уран Tenoh Haruka Hino Rei Minako Aino Жива Супер S 3 Cosplay Костим Фустан

DEN 3839.52
 

Това е достапна
Износ


Морнар Месечината Жените Морнар Уран Tenoh Haruka Hino Rei Minako Aino Жива Супер S 3 Cosplay Костим Фустан
Бидејќи на светлината проблем, производот слика за повикување само,слики и производот може да се исклучи боја.
Предмет : Морнар Месечината
Материјал : Spandex
Тежина : 1000g/Групи
Вклучува : Фустан +Neckwear+Ракавици * 2 + Bowknot*2
Боја : како на сликата
Пакување : Блистер картичка
Место или потекло : во кина
Одлично за собирање или како подарок
Големина на Информации(cm ) :
Големина S : Градите обемот 32.3-33.1 во(82-84cm),Половината 24.8-25.6 во(63-65cm),Хип 35.4-36.2 во(90-92cm)
Големина M : Градите обемот 33.5-34.3 во(85-87cm),Половината 26-26.8 во(66-68cm),Хип 36.6-37.4 во(93-95cm)
Големина L : Градите обемот 34.6-35.4 во(88-90cm),Половината 27.2-28in(69-71cm), Хип 37.8-38.6 во(96-98cm)
Големина XL : Градите обемот Биста 35.8-36.6 во(91-93cm),Половината 28.3-29.1 во(72-74cm),Хип 39-39.8 во(99-101cm)
Големина XXL : Градите обемот 37-37.8 во(94-96cm),Половината 29.5-30.3 во(75-77cm),Хип 40.2-40.9 во(102-104cm)
Прирачник за мерење,им овозможи на 2-3cm грешка постои.
Бидејќи секој е се прикаже различни, слики и материјал објект може да се исклучи боја.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Извор:
Морнар Месечината
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
BRMSV3SMRT
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Neckwear+Ракавици * 2 + Bowknot*2
Знаци:
морнар уран
Ноќта на вештерките:
Партија

Најдобрите понуди во категоријата