Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1PCS Lichee/Мазна Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за BQ Aquaris E5 4G (5.0) Бизнис Торба Половината Носителот

1PCS Lichee/Мазна Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за BQ Aquaris E5 4G (5.0) Бизнис Торба Половината Носителот

DEN 388.00
DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ


Спојувалка за Каиш Паричникот за BQ Aquaris E5
Опис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.
2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од гребење и удари и, исто така, го заштитува вашиот телефон со стил.
3.Уникатен дизајн го прави лесно да пристапите до функциите на телефонот. Инсталирајте погодност
5.СТП Кожа Направени
4.OPP пакување
5.Боја : како погоре слики Покажа Број 1- -Lichee 2-Мазна Информации : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.

Повеќе информации

Тип:
Случај
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
5
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
BQ
За BQ Aquaris E5:
Стенд
is_customized:
Yes
спојувалка за каиш:
Моден Случај
Број На Модел На:
За BQ Aquaris E5

Најдобрите понуди во категоријата