Неверојатни Церемонија Tiaras Булчински Weding Круни Австриската Rhinestones Кристал Матурска Партија Diadem Headband Коса Додатоци

Неверојатни Церемонија Tiaras Булчински Weding Круни Австриската Rhinestones Кристал Матурска Партија Diadem Headband Коса Додатоци

DEN 4310.40
 

Това е достапна
Износ


Неверојатни Церемонија Tiaras Булчински Weding Круни Австриската Rhinestones Кристал Матурска Партија Diadem Headband Коса Додатоци
Опис :
Што се гледа во еден неверојатно голем тиара круна. Пенливи Јасно Вистински Австриската rhinestones се поставена во една убава сребро-обложено амбиент. Сите rhinestones искра многу и се prong поставени од страна на раце! Со прилагодливи целосна бенд. Оваа круна е полн со искра! Тоа е совршен за свадба, церемонија, матурска, партија костими или било какви посебни прилики. Ви благодариме за гледање!
Големина на :
Пред центарот е околу. 5-3/4" (14.5 cm) во Висина и тиара може да се прилагоди за да max 7-1/4" (18.5 cm) во внатрешен Дијаметар (може да биде нежно, прилагодени за удобно се вклопуваат).
Состојба : Нова
Пакет : OOP Торба
Пратката ќе испрати повеќето наредби во рок од 24 часа откако вашата уплата е завршена, и да се обезбеди следење на број за секоја цел, Но ние препорачуваме не-САД купувачи изберете Сингапур(или Хонгконг) Пост Воздух Mail , кој чини повеќе, но време на испорака побрзо од Кина Пост. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не го добиете вашиот предмети по истекот на 30 дена , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе дознаам задоволително решение. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, пред каква било комуникација помеѓу нас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Време на испорака : Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5-ЅВЕЗДА ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние w лошо прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се враќа Политика Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Повеќе информации

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
TC084-CL
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
НАПРАВИ&ВИСОК
Тип:
Tiaras
превозот:
Бесплатен превозот
квалитет:
Врвен квалитет
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Пад на превозот:
Yes
Инвентар:
во парк
сопствени направени:
Добредојде
Повод:
Свадба Булчински Церемонија Матурска Партија
цена:
Трговија на големо
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата