За YAMAHA YZF R1 R6 R25 Р3 XSR900 TDM900 V-MAX 1700 Пак Сигналот Индикатор за Светло Светилка Мото Додатоци Blinker предо/Странично

За YAMAHA YZF R1 R6 R25 Р3 XSR900 TDM900 V-MAX 1700 Пак Сигналот Индикатор за Светло Светилка Мото Додатоци Blinker предо/Странично

DEN 678.72
 

Това е достапна
Износ

Мотоцикл Пак Сигнал Светлина, Крушка Светилка -Резервни 100% Нов -Материјал : ABS Пластика -Светло wattage : 12 V / 10 W - Поставување на Возило : предното или Задното Светло Боја : Жолто -Леќа Боја : Жолто/Дим/Јасна-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани онлајн -2 жици, треба рачно да се поврзете на кабли. -Лесно да јас nstall,Нема настава -Количина : 1 пар
Fitment : YAMAHA YZF-R1 2002-2014 YAMAHA YZF-R6 2003-2016 YAMAHA YZF-R25 2014-2017 YAMAHA YZF-Р3 2015-2017 ЈАМАХА XSR900 2016-2017 ЈАМАХА TDM900 2002-2010 ЈАМАХА V-MAX 1700 2009-2015
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Повеќе информации

Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал:
ABS Пластика
боја:
Чадот/Избриши/Amber

Најдобрите понуди во категоријата