Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5pcs/многу PIC16F886 PIC16F886-I/ПА СОП-28 Enhanced Флеш-Базирани 8-Битни CMOS Микроконтролери со nanoWatt Технологија ic

5pcs/многу PIC16F886 PIC16F886-I/ПА СОП-28 Enhanced Флеш-Базирани 8-Битни CMOS Микроконтролери со nanoWatt Технологија ic

DEN 542.00
DEN 570.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Бренд Име:
BUW

Најдобрите понуди во категоријата