Малку Вештерка Академијата Kagari Atsuko Akko Cosplay Костим со подигнете ги опфаќа

Малку Вештерка Академијата Kagari Atsuko Akko Cosplay Костим со подигнете ги опфаќа

DEN 3167.52
 

Това е достапна
Износ

Малку Вештерка Академијата Kagari Atsuko Akko Cosplay Костим со подигнете ги опфаќа
Вклучени Елементи : outerwear,кошула,појас,капа,чевли опфаќа
Големина на Табелата Жените Cosplay Костим Големина на Табелата (Инчен) Големина S M L XL Биста 33-34 35-36 37-38 38.5-40 Половината 26-27.5 28-29.5 30.5-32 33-34 Колковите 34-35.5 36-38 38-40 40-42 Висина 5'1"-5'2" 5'2"-5'4" 5'4"-5'6" 5'6"-5'8"
Услови за користење на услугите
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе го испрати во рок од 7 дена откако плаќање е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на пати, што може да влијае колку брзо вашите производи е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки , давачки и даноци, овие надоместоци може да се собираат во времето на испорака. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци.
Ние, исто така, ќе не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети.
Ние прифаќаме врати во рок од 30 дена по добивање на пакет. Но, ве молиме осигурете се дека предмети вратени се во добри услови.
Ако објектите се оштетени или загубени кога thery се врати, на клиентите ќе биде одговорен за такво damege или загуба и ние нема целосно да се вратат на купувачот.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќањето е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти која и негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.
Ние го цениме ќе ја посетувате нашата продавница. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека на DHL превозот начин може да предизвика impot даноци за вас , ние ви советуваме да одберете други превозот начин, наместо. Ако се инсистира на избор на локација за подигнување како превозот метод, ние ќе брод со тоа што е многу брзо, но ние не сме одговорни за даноци што може да плати за објектот. Ви благодариме за разбирањето и цел!!!

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Малку Вештерка Academi
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Врвот
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Kagari Atsuko Akko
Материјал:
сатен, памучна ткаенина,Стп кожа
Возраст:
Сите Возраст
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Најдобрите понуди во категоријата