Нови Пристигнување 1 број/2pc Кора од Дрво & Rock Камен Впечаток Мувла DIY Силиконски Калап Торта Декорација Шеќер Калап за Печење Алатки

Нови Пристигнување 1 број/2pc Кора од Дрво & Rock Камен Впечаток Мувла DIY Силиконски Калап Торта Декорација Шеќер Калап за Печење Алатки

DEN 216.00
 

Това е достапна
Износ


Препродавачи Pls Информации :
Поддршка на Големо, DHL, EMS, Fedex ОДНОСНО!
ЌЕ БИДЕ МНОГУ ПОЕВТИНО
Извоз На Квалитетот
Фабрика Цена
Мувла Големина : За 9.4 cm x 9.4 cm х 0.5 cm
Пакет : Opp Вреќа
ПРЕВОЗОТ
1.Ние брод во СВЕТОТ.
2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.
3.Ние брод на об сед ве остави,ве молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено во текот на
сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на
вас, како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Време На Испорака
1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.2 видови на испораки се предвидени : 1.Internationa Воздухопловната;2.Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да се обрне на
дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Контактирајте со нас
1.Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку "Chat сега" линк или "Контакт сега" линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1
работен ден или помалку.
2.Добредојдовте на е-продавница на сопственикот да ме контактирате.Јас би сакал да биде вашиот одредени производители во Кина. Потоа цената ќе биде многу предизвикувачки. Тоа ќе ви заштеди многу пари, сигурно. Клиенти кои може да брод Fedex,DHL, или Емс
ќе бидат добродојдени. Прогласи ниска вредност да има ниски даноци.
Разни предмети се сите достапни, само обезбеди ми aliexpress линк.
Ве молиме google да ја преземете Trade Manager софтвер.
Додади ме како пријател : cn1501327698.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
ЧЕН-0575
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
Cherit Печење
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
силиконски калап
Состојба:
Нови
Тема:
Роденден, Божиќ, Велигден, Новина, Форми
Боја:
случаен
Број на впечатоци на мувла:
Никој
Впечатоци вклучени на оваа мувла:
Кора Од Дрво & Каменот Од Розета
Целиот калап големина:
За 9.4 cm x 9.4 cm х 0.5 cm
Храна-одделение:
Yes
Температурата Опсег:
-40 до +210 целзиусови степени
Мало или големо:
мало

Најдобрите понуди во категоријата