Нокти Рака Мие Смена Кафе Сад Помине Уметност Soaker Сад DIY Салонот Помине Спа Бања Третман Алатка Помине Уметност Рака Мие Смена

Нокти Рака Мие Смена Кафе Сад Помине Уметност Soaker Сад DIY Салонот Помине Спа Бања Третман Алатка Помине Уметност Рака Мие Смена

DEN 133.00
DEN 184.80
 

Това е достапна
Износ


Нокти Сад Впие Омекне Прст Полски Смена Пластични Двојно Слоеви Се Згусне Пена Алатка
Карактеристики :
Добро Пластични текстура, погоден за сите видови на дланка големина;
Двоен слој структура (внатрешно покритие транспарентен слој + школка), удобно внатрешната маска материјал;
Добра рака квалитет, дебел ѕид, thermostability може да се впие со топла вода;
Тоа е издржлив и лесен. Тоа се користи за да се отстрани лажни нокти, пред нокти или рака грижа ,впива мртвите кожата околу ноктите, и во зима ,можете да додадете топла вода во школка да се задржи топло.
Спецификации :
Боја : бела
Материјал : пластика
Производ големина : околу 13.5 X10.8 X8cm/5.31 X 4.25 X 3.15"
Количина : 1pc
Употреба : се прелива помине вода за перење во впива сад.(Не ,пополнете ја, само истурете до кои може да се скрие вашиот прст дел само ОК! Целта на натопување на сад е да се спаси лак.)
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Нокти Сад

Повеќе информации

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Нокти Сад Впие Прст
Големина:
about 13.5X10.8X8cm/5.31 X 4.25 X 3.15
Бренд Име:
Сина зоолошка градина

Најдобрите понуди во категоријата