Аниме Вашата Лага во април Cosplay Shigatsu wa Kimi не Uso Kaori Miyazono Првата епизода Возрасни Розев Фустан Cosplay Костим Девојки

Аниме Вашата Лага во април Cosplay Shigatsu wa Kimi не Uso Kaori Miyazono Првата епизода Возрасни Розев Фустан Cosplay Костим Девојки

DEN 1171.00
DEN 1463.52
 

Това е достапна
Износ


100% сосема нов и висок квалитет. Супер симпатична розова боја аниме облечи. Ако сте љубители на аниме ВАШАТА ЛИНИЈА ВО АПРИЛ, ти си вреди да се купи едно парче овој фустан. Многу меки и brethable chiffon фустан
Забелешка : Поради рачно мерење, таму можеби постои 1~3cm грешка, ве молиме да се разбере.
Плаќање :
Добредојдовте на употреба ЗАЧУВАМ, T/T, Alipay,Запад унија итн.
Време на испорака : 1. Примање на време = Обработка на време +Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена 3. Превозот Време : 15-26 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express.
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат,особено за време на максималните периоди на работа.
Сите предмети ќе бидат испратени од нашата фабрика во Кина директно.
Политика На Враќање :
Ако сте ги добиле вашите елементи кои се имате било какви проблеми или ако не се задоволни со тоа, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил или trademanager разговор.
Ние ќе се потрудиме да assit ќе ти се задоволни со оваа трансакција.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Miyazono Kaori
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
NOWCOS
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
2018
Знаци:
Miyazono Kaori
Година сезона:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Боја Класификација:
Розова Боја
Посебни Употреба 1:
Miyazono Kaori cosplay костим, Девојки лето розев фустан
Пакетот Вклучува:
1 парче облека
Извор:
Lovelive!
Cosplay Функција:
Аниме цртан филм Cosplay Костим
Пинк ткаенини:
Chiffon

Најдобрите понуди во категоријата