Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 FR.LANCELOT Западен чизми се лизга на крава кожени чизми мажите јавањето чизми ниска пета zip мотоцикл подигање на мажите зима бренд чевли

2018 FR.LANCELOT Западен чизми се лизга на крава кожени чизми мажите јавањето чизми ниска пета zip мотоцикл подигање на мажите зима бренд чевли

DEN 5030.00
DEN 6287.52
 

Това е достапна
Износ


Производ Фотографии

Повеќе информации

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10.5, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
FR.LANCELOT
Број На Модел На:
FR.LANCELOT-1
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Горниот Материјал:
Крава Велур
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
is_handmade:
Yes
Подигнете Тип:
Западен
Шаблон Тип:
Цврста
Вратило Материјал:
Свиња Велур
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Outsole Материјал:
TPR
Моден Елемент:
Тока

Најдобрите понуди во категоријата