10PCS/МНОГУ MIP2K3 MIP 2K3 НАТОПИ-7 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

10PCS/МНОГУ MIP2K3 MIP 2K3 НАТОПИ-7 НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 154.00
DEN 162.24
 

Това е достапна
Износ

Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи ако предмети кои сте ги добиле , и ако стоката била оштетена ве молиме контактирајте со нас веднаш. испрати фотографија до нас, дека ние може да се провери и да ви даде најдоброто решение . 2. Ние само се гарантира Испорака во време, но не можевме да го контролираат експрес испорака на време. Нашата поврзани со продажбата на лице кое ќе биде одговорно да испратите AWB за испорачаната стока во следниот работен ден. можете да проверите AWB во веб-сајт кој ние го испратам до тебе. За AWB вие исто така може да се јавите на локалниот огранок на конкретна компанија во вашата компанија. Повратни информации 1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ве молиме запомнете ни даде пет ѕвезди, како што е нашата награда! 2.Ако не се задоволни предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ви даде најдоброто решение,Ние ќе услуга за вас satisfactio

Повеќе информации

Бренд Име:
BUW
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
MIP2K3

Најдобрите понуди во категоријата