Нови LED светлото лента за LG 42 инчен ТВ 42LB5610 LC420DUE INNOTEK DRT 3.0 42-А/Б Тип 6916L-1709B 6916L-1710B

Нови LED светлото лента за LG 42 инчен ТВ 42LB5610 LC420DUE INNOTEK DRT 3.0 42-А/Б Тип 6916L-1709B 6916L-1710B

DEN 2241.60
 

Това е достапна
Износ


Оригинални Нови делови,
вкупно 8 КОМПЈУТЕРИ
ќе добиете
4 ПАРЧИЊА* типот НА Лента DRT 3.0 42 4 КОМПЈУТЕРИ* Б тип Лента DRT 3.0 42 Б овие LED светлото ленти 100% компатибилен 6916 L-1956 A 1957 A и 6916 L-1956 B 1957 B ,6916 L-1709 B 1710 B, 6916 L-1956 E 1957 E

Повеќе информации

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Бренд Име:
beented
Со USB:
LED светлото за LG 42 инчен ТВ INNOTEK DRT 3.0 42 A B
SONY Модел:
PlayStation3
is_customized:
LED backlight for LG 42 inch TV INNOTEK DRT 3.0 42 A B
Број На Модел На:
LED светлото за LG 42 инчен ТВ INNOTEK DRT 3.0 42 A B

Најдобрите понуди во категоријата