Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Безжична Притисни Автоматско Нишалка Врата Настроената/Поблиску

Безжична Притисни Автоматско Нишалка Врата Настроената/Поблиску

DEN 18480.00
 

Това е достапна
Износ


Автоматско Нишалка Врата Поблиску Со Безжична Push
Еден сет електрични вратата настроената вклучува : Настроената, 2 раце, 2 remotes,1 buc безжична притисни префрлате
Артикулирани рака и лизгање на арм и достапни, може да се монтира на зглоб страна и наспроти зглоб страна. Автоматско Нишалка Врата Поблиску Со Безжична Притисни Предности
Автоматско Нишалка Врата Поблиску Со Безжична Притисни Жици Dirgram
Автоматско Нишалка Врата Поблиску Со Безжична Притисни За Инсталација И Параметар

Повеќе информации

Бренд Име:
olide
Број На Модел На:
SW100
Номинална моќност:
50W
Моќност:
220 V/AC 110V/AC 50/60Hz
Вратата ширина:
1200mm
вратата тежина:
120KGS
Материјал:
Алуминиум легура
Функција:
Мазна, тивка работа
Моторни:
DC 12V brushless мотор

Најдобрите понуди во категоријата