Екг Води за Колин BP88S 5 доведе екг кабел,IEC/Snap

Екг Води за Колин BP88S 5 доведе екг кабел,IEC/Snap

DEN 1248.00
 

Това е достапна
Износ


Екг Води за Колин BP88 S 5 доведе екг кабел,IEC/Snap
Конектор : 6 pin
Компатибилен : BP88 S Leadwires тип : A3 S : АХА,3-олово,snap A3 C : АХА,3-олово,клип A5 S : АХА,5-олово,snap A5 C : АХА,5-олово,клип I3 S : IEC ,3-олово,snap I3 C : IEC ,3-олово,клип I5 S : IEC ,5-олово,snap I5 C : IEC ,5-олово,клип Забелешка : ве Молиме кажете ни која специфични Leadwires тип што треба кога ќе го поставите цел,ви благодариме!

Повеќе информации

Функција:
екг доведе
Материјал:
Други
Големина:
3m
Бренд Име:
YONGKANGDA
Број На Модел На:
CEA039I5S
Изолација Материјал:
TPU
конектор:
6pins
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
IEC,Кадар,5lead
Должина:
3m
примерок:
на располагање
боја:
сива
Гаранција:
12months
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата