Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Yetaha 2x Универзален Мотор Led Пак Сигналот Индикатор за Светло Жолто Крушка Светилка Blinker Flashers За Suzuki Хонда, Јамаха KTM BMW

Yetaha 2x Универзален Мотор Led Пак Сигналот Индикатор за Светло Жолто Крушка Светилка Blinker Flashers За Suzuki Хонда, Јамаха KTM BMW

DEN 165.00
DEN 209.28
 

Това е достапна
Износ


Спецификација :
Состојба : 100% Нов Бренд
Материјал : ABS Пластика Школка Домување
Напон : 12 V
Случај Боја : Црна
Lense Боја : Јасно
Количина : 2 компјутери
Тежина : 85g
LED Боја : Жолто
Конекција : 2 жици
Жица должина : околу.24cm/9.45"
Топ платно големина : 10мм
Funtion : Sidemarker / Претвори Сигнал Светла
Компатибилност : Универзална
Карактеристики :
Висок квалитет, лесно се инсталира
Доаѓа со комплетна кабли потребно.
Супер светло,висока моќност LED светилка монистра,заштеда на енергија и еколошки.
Не Се Вклучени Инструкциите!
Пакет Се Вклучени :
2 x Мотоцикл Пак Сигнал Светлина
Fitment :
Универзална Вклопат За Повеќето Хонда, За Јамаха, За Suzuki, За Kawasaki, За Ducati, За KTM, За BMW, За Триумф и Повеќето Мотори Со 10мм Дупка Обтекател.
Напомена : ова пак сигнал светлина само да се вклопат за повеќето на мотоцикли ,пред да конкурираат тоа, ве молиме проверете светлина големина и завртки,бидете сигурни дека ќе може да го користат.Ние не може да биде сигурен дека тоа одговара на сите мотоцикли,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Повеќе информации

Бренд Име:
Yetaha
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина

Најдобрите понуди во категоријата