Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TUANMING Жешка Мода Сребро Hairband Tiaras И Коронки Свадба Коса Додатоци За Жени Партија Церемонија Кристал Коса, Накит

TUANMING Жешка Мода Сребро Hairband Tiaras И Коронки Свадба Коса Додатоци За Жени Партија Церемонија Кристал Коса, Накит

DEN 310.00
DEN 456.00
 

Това е достапна
Износ


Бренд : TUANMING Предмет Тип : Свадба тиара / Круната : Кристал,Rhinestones,Цинк Легура Главната Боја : Кафена Криви површината должина : 26cm Круна Висина : 6cm Круна Тежина : 106g Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година Еколошки Стандард : Противалергиски,Олово,Никел слободни

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TUANMING
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
HG074
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Тип:
Hairbands
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
имитација бисери
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Тип:
Hairbands
Материјал:
Цинк Легура
кориснички:
кориснички
Големина:
6*26cm
Тежина:
106g

Најдобрите понуди во категоријата