Yetaha 4x Мотоцикл 16 LED Пак Сигналот Индикатор Светлото Светилка Универзална Жолто Светло Blinkers за Suzuki Хонда, Јамаха Кафе Тркач

Yetaha 4x Мотоцикл 16 LED Пак Сигналот Индикатор Светлото Светилка Универзална Жолто Светло Blinkers за Suzuki Хонда, Јамаха Кафе Тркач

DEN 288.00
DEN 359.52
 

Това е достапна
Износ


Спецификација :
Состојба : 100% Нов Бренд
Материјал : Високо Квалитетни Пластични
Напон : 12 V
Случај Боја : Црна/Карбонски Влакна
Lense Боја : Јасно
Количина : 4 парчиња
Тежина : 265g
LED Боја : Жолто
LED Број : 16 Led диоди
Конекција : 2 жици
Жица должина : околу.26cm/10.24"
Топ платно големина : 10мм
Funtion : Sidemarker / Претвори Сигнал Светла
Компатибилност : Универзална
Карактеристики :
Голема Потрага по Обичај, и Акции Апликации
Висок квалитет, лесно се инсталира
Супер светло,Ниска потрошувачка на енергија,долготрајни
Не Се Вклучени Инструкциите!
Пакет Се Вклучени :
4 x Мотоцикл Пак Сигнал Светлина
Fitment :
Универзална Вклопат За Повеќето за Хонда, за Јамаха, за Suzuki, за Kawasaki, за Ducati, за KTM, за BMW, за Триумф и Повеќето Мотори Со 10мм Дупка Обтекател.
Напомена : ова пак сигнал светлина само да се вклопат за повеќето на мотоцикли ,пред да конкурираат тоа, ве молиме проверете светлина големина и завртки,бидете сигурни дека ќе може да го користат.Ние не може да биде сигурен дека тоа одговара на сите мотоцикли,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Повеќе информации

боја:
змијата кожата случај, сите црна
Бренд Име:
Yetaha
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина

Најдобрите понуди во категоријата