Жените Се Облекуваат Стилски Шапка Црква Капи Свадба Партија Дама Булчински Мода Подарок Додатоци Со Кристално Австриската Кристал F2008

Жените Се Облекуваат Стилски Шапка Црква Капи Свадба Партија Дама Булчински Мода Подарок Додатоци Со Кристално Австриската Кристал F2008

DEN 912.00
DEN 1823.04
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Kpop
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
F2008
Тип:
Hairbands
Материјал:
Метал
Метали Тип:
18k вистински златен или позлатен platinum позлатен
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
Функција:
коса, накит шапка
Стил:
Гроздобер Коса Додатоци
Материјал:
Висок Квалитет tulle ткаенина

Најдобрите понуди во категоријата