5-7mm Божиќ снег пена честички Beanbag додатен честички пена styrofoam честички snowmaking пена перница исполнет Muppet

5-7mm Божиќ снег пена честички Beanbag додатен честички пена styrofoam честички snowmaking пена перница исполнет Muppet

DEN 542.40
 

Това е достапна
Износ

тип : пломби за Стол Шаблон Тип : Цврсти круг бела боја Материјал : Пластика Број на Модел : Beanbag додатен ГОЛЕМИНА : 5-7mm Капацитет : околу 30 литри

Повеќе информации

Големина:
5 to 7mm
одделение:
одделение А
Дел:
Телото
Пополнување:
пена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Анти-Статички,Масажа
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
пломби - 1
Тежина:
0-0.5 kg
Ткаенина Count:
Топки
тема count:
4-6mm
Употреба:
пломби / кутии

Најдобрите понуди во категоријата