Тактички 6V L2 КРИ LED светилка Светлина Факел Светло За Лов на Кампување

Тактички 6V L2 КРИ LED светилка Светлина Факел Светло За Лов на Кампување

DEN 2052.00
DEN 2159.52
 

Това е достапна
Износ

-100% Нов бренд на Производ : 6 v факел, ПРЕДВОДЕНА : L2 КРИ Висока осветленост : 300 lm, 7000 к боја температура Ниска осветленост : 100 lm STRD : 350 lm, 10 пати во секунда (брзо 2 кликне на опашката switch) светло првенство : позлата мазна површина Внимание : сите наши објекти не се предвидени батеријата. Тоа е само за референца. Плаќање : -Ние ги прифати сите плаќања метод шоу на Aliexpress, особено за Зачувам и Кредитна Картичка, и некои други начини на плаќање начин, ве молиме да "контактирајте не" за детали. Транспорт : -По плаќањето расчисти, објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден. -Откако објект се испраќаат, можете да побарате од нас ви нуди следење на број. -Ние означени пакет како подарок и најниската вредност. Ако било обичај пријави се случи треба да се плати од страна на купувачот, ние не сме одговорни за овие обвиненија. Политика на враќање : -Ако не сте задоволни со производот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. -Ние ќе ми биде драго да се разменат или прашањето за враќање на пари за вас (доколку тоа е нашата грешка, благодарение).

Повеќе информации

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
ЏЕК ОТВОРЕН БУТИК
боја:
Црна
Тип:
Рефлектори & Факели

Најдобрите понуди во категоријата