Boku Нема Херој Академијата Jirou Kyouka Cosplay Перика 35cm Краток Директно Синтетичка Коса за Жени Аниме Костимот Партија Перика Виолетова

Boku Нема Херој Академијата Jirou Kyouka Cosplay Перика 35cm Краток Директно Синтетичка Коса за Жени Аниме Костимот Партија Перика Виолетова

DEN 915.00
DEN 963.36
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот
1. Материјал : 100% Висока Температура Влакна
2.Боја : Како на сликата
3.Тежина : Околу 0.17 kg
4.Должина : Околу 35cm (±3cm)
5.Производи : 1 перика+1 перика капа
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се промени малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Додатоци
Број На Модел На:
CW426
Знаци:
Jirou Kyouka
Материјал:
Висока Температура Влакна
Компоненти:
костимот се игра перика
Нето тежина:
170g
боја:
Виолетова
Должина:
35 cm(13.78)

Најдобрите понуди во категоријата