Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
V-Појас Фан Појас за:ХОНДА ЏИП KIA LEXUS MAZDA НИСАН РЕНО ТОЈОТА дел БР.:4PK875 90916-02386

V-Појас Фан Појас за:ХОНДА ЏИП KIA LEXUS MAZDA НИСАН РЕНО ТОЈОТА дел БР.:4PK875 90916-02386

DEN 428.00
DEN 470.40
 

Това е достапна
Износ


1.Ако не сте сигурни дали овој дел одговара за вашиот автомобил или не,оставете го вашиот автомобил е VIN за confriming модел ве молиме 2.Ако не направите чекор 1 но, купи погрешен дел,ние не преземаме никаква resposibility. 3.Наплата & враќање на : имате 14 дена за да се врати ако од денот беше донесено.Ве молиме контактирајте со нас за 14 дена.Ако со текот на 14 дена,тоа се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Се надевам дека ќе може да се разбере. 4.Масовно купување контакт ве молиме,добра цена во големо количество. 5.За повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме љубезно оставете 5 ѕвезди повратни информации,тоа ќе биде голем охрабруваме да ни.Ако постои било каков проблем,контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Повеќе информации

Објектот Должина:
875cm
Бренд Име:
AKT
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
4cm
Специјални Функции:
99364-50830-83
Зафатнина:
1.6
Име На Модел:
90916-02386 99364-20870
Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
ПОЈАС, V
Тип На Објект:
Ремени, Pulleys, & Загради
Објектот Висина:
1inch
Година:
1999-2001
Објектот Тежина:
0.2kg

Најдобрите понуди во категоријата