2PC 60cm Топката Синџир Ѓердан Snap Копчето Ѓердан Pendant Одговара 18-20mm Snap Копчето Pendant Ѓердан Snap Копчето Накит YYNL403

2PC 60cm Топката Синџир Ѓердан Snap Копчето Ѓердан Pendant Одговара 18-20mm Snap Копчето Pendant Ѓердан Snap Копчето Накит YYNL403

DEN 154.00
DEN 170.40
 

Това е достапна
Износ


Материјал Главниот дел : Цинк Легура
Големина : pendant 20 mm
синџир должина 60mm

Повеќе информации

Бренд Име:
Ysawena
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
60mm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YYNL403
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
20mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Материјал:
Цинк Легура

Најдобрите понуди во категоријата