Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Marlaa 7inch Led Далечински управувач Searchlight 7 50W Led Жици се Подигнат Контрола светилки За КАМИОН SUV БРОД МОРСКИ Рефлектори

Marlaa 7inch Led Далечински управувач Searchlight 7 50W Led Жици се Подигнат Контрола светилки За КАМИОН SUV БРОД МОРСКИ Рефлектори

DEN 4800.00
DEN 5275.20
 

Това е достапна
Износ

Marlaa 7inch Led Далечински управувач Searchlight 7" 50 W Led Жици се Подигнат Контрола светилки За КАМИОН SUV БРОД МОРСКИ Рефлектори
Пакет Содржина :
1 х 50 W Безжичен Далечински LED Searchlight
1 Pc на Далечинскиот Управувач.
Опис на производот Боја : Далечински Управувач Работа Светлина Спецификации Далечински управувач & Мобилизирани (360°& Нагоре-надолу 120°) На високи перформанси на водоотпорна, dustproof, quakeproof,анти експлозија Оперативен Напон : 12 V/24 V DC LED Моќност : 50 W 4000lm Животен Век : 50000 H Зрак Тип : на самото МЕСТО Зрак Боја Температура : 6000 K Водоотпорен стапка : IP67 Примена : на Располагање во помошни светилка за SUV, брод, home security, фарма, на полето на заштита, итна осветлување, градина, итн. Карактеристики на производот Безжичен далечински контролер Леќа Материјал : Toughed стакло Мерење : 20x20x24cm LED далечински управувач за пребарување светлина (Безжичен) Далечински управувач & Мобилизирани (360°& Нагоре-надолу 120°) На високи перформанси на водоотпорна, dustproof, quakeproof,анти експлозија
За Нас :
Превозот
1) стоката се превезува од страна на international express(DHL, UPS-от, FEDEX,ARAMX,ТНТ,EMS, итн) или Кина пост воздух mail времето за испорака зависи од дестинацијата и превозот метод.
2) Увозните давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки. но ние не си дозволат било какви трошоци за клиентите увозни давачки. Ве молиме забелешка нас колку треба да биде ценет доколку ви треба.
3) 3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме да го промени за прв пат пред да плаќаат.
Гаранција & Врати 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме да ни остават добар фидбек, и ние ќе го прават истото за вас.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.
4. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Повратни информации ве Молиме да ни остават позитивен фидбек по задоволително прием на објектот. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации.

Повеќе информации

Бренд Име:
Marlaa
Wattage:
50w
Тип На Објект:
Светлата Собрание

Најдобрите понуди во категоријата