Шарм Невеста, Свадба Коса Додатоци Луксузни Виолетова Кристал Кралицата Принцеза Tiaras Круг Круна Благородна Пурпурна Кристал Diadem

Шарм Невеста, Свадба Коса Додатоци Луксузни Виолетова Кристал Кралицата Принцеза Tiaras Круг Круна Благородна Пурпурна Кристал Diadem

DEN 1124.00
DEN 1605.60
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
31212
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
joyme
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Материјал:
Бел Кристал, Rhinestones
кралот круна:
тиара
тиара де noiva:
гроздобер круна
Круна Ветување:
Висок Квалитет Guarenteed
круг круна:
diadem
невестата коса додатоци:
златна круна
coroa де noiva:
diadem тиара
свадба круна:
сребрена круна
Свадба Tiaras:
tiaras и круна

Најдобрите понуди во категоријата