1 Пар Свадба Шампањ Црвено Вино, Чаши Со Кристално 2 Прстени/ Шампањ Стаклени Украси Flute Goblet Пијалаци Сад

1 Пар Свадба Шампањ Црвено Вино, Чаши Со Кристално 2 Прстени/ Шампањ Стаклени Украси Flute Goblet Пијалаци Сад

DEN 1658.00
DEN 2072.64
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Drinkware Тип:
Стакло
Обликот:
Круг
Количина:
2
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Материјал:
Стакло
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
aimiju
Бренд Име:
о тренд
Стакло Тип:
Шампањ Флејта
Капацитет:
201-300

Најдобрите понуди во категоријата