100 Компјутери Замена Аналогни 3D Џојстик Микро Мини Switch Оска Отпорници За Playstation 4 PS4 Контролер Заптивка За XBOX ЕДЕН

100 Компјутери Замена Аналогни 3D Џојстик Микро Мини Switch Оска Отпорници За Playstation 4 PS4 Контролер Заптивка За XBOX ЕДЕН

DEN 816.00
DEN 858.24
 

Това е достапна
Износ


100 Pcs За XBOX ЕДЕН Замена Аналогни 3 D Џојстик Микро Мини Switch Оска Отпорници За Playstation 4 PS4 Контролер Заптивка
Ве молиме имајте на ум тоа е оем не оригиналниот
Бренд Нови Замена аналогија се префрлите Директни висок квалитет замена за PS4 За XBOX ЕДЕН контролер Замена доколку вашиот аналогија прекинувачот е скршен или не одговора Лемење Знаење Не е Потребно

Повеќе информации

Со USB:
NO
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За PS4
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Број На Модел На:
за PS4 Џојстик Префрлате
Компатибилен со:
за PS4 Joysticks
Стил:
за ps 4 Potentiometer
оригиналниот:
NO
Modle:
за PS4 Аналогни Сензор Модул

Најдобрите понуди во категоријата