Бејзбол Капа Воена Тактичка Војска airsoft опрема Анти-scrape Мрежа Ткаенина Kryptek Mandrake Шапка

Бејзбол Капа Воена Тактичка Војска airsoft опрема Анти-scrape Мрежа Ткаенина Kryptek Mandrake Шапка

DEN 333.00
DEN 652.80
 

Това е достапна
Износ


Бејзбол Капа Воена Тактичка Војска airsoft опрема Анти-scrape Мрежа Ткаенина Kryptek Mandrake Шапка
Карактеристики :
Кул боа жито.
Изработена од 65% полиестер и 35% памук, дише и удобно.
7.5 cm гребенот да се заштитите од сонцето.
Снажен domed круна со пропустливи дупки.
Спецификации :
Материјал : 65% полиестер + 35% памук
Големина : возрасни 56-60cm
Една Големина Одговара на Повеќето, прилагодлив поддршка
Шапка стакло : 7-8cm
Тежина : Околу. 68g / 2.4 оз
Шефот на Турнеја : 52cm-63cm(Прилагодливи)
Пакет Листата :
1 * Шапка
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Материјал:
65% полиестер и 35% памук
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Сезоната:
пролетта и есента
Стил:
Лов Капи
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Стил:
Спорт
Рака Тип:
прилагодлив
Боја:
Kryptek Бејзбол Капа

Најдобрите понуди во категоријата