FORUDESIGNS 3D Печатење Галакси Секојдневен Круг Гласник Кеси Деца, Момчиња и Девојки Мини Круг Mochila Слободно Училиште Кеси

FORUDESIGNS 3D Печатење Галакси Секојдневен Круг Гласник Кеси Деца, Момчиња и Девојки Мини Круг Mochila Слободно Училиште Кеси

DEN 504.00
DEN 719.52
 

Това е достапна
Износ


>>>Круг Кеси ( Ранец&Рамо Кеси)
Име : Круг Торба Големина : 23*7*23cm Функција : заштитна торби/ анти-крадец покритие за куфер Полот : Мажи и жени/ Момчиња и девојки Дизајн : Животни
П : Зошто на чевли е мал? Купив 8 нас обично!
A : Нашата големина е различна, ви препорачуваме да ја проверите вашата нога должина пред купување на цел)
П : Како да се избере производи?
A : проверете нив се однесуваат на слики)
П : времето За испорака е скоро, но јас не добиваат моите производи.
А : ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, ќе се одговорни за тоа, не грижете се)
П : добив грешка производи / Дека не е она што мислев!
А : ве Молиме контактирајте со нас прво, пред отварање на спорот)
П : што сакате да го направите мојот сопствен дизајн, може ли ?
A : Да, ве молиме контактирајте со нас пред купување на тоа.
Купи Забелешка :
1.Ние обично испратите Кина Пост Воздух Mail, и тоа треба околу 45-60days да пристигне, ве молиме да бидете трпеливи.
2.Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите царинската
3.Ние ќе ја испрати од e Packet да се САД и Русија. Купи повеќе од 2 парчиња, ние ќе ја испрати од e Packet на некои земји.
4.Сите проблеми може да бидат решени доколку можете да контактирате со нас пред отворање на спор или да остават лоши повратни информации)
5.Имаме сопствен ранец и чевли фабрика, добредојдовте пад на превозот и трговија на големо купувачот)))
6.Ви благодариме, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде подобра услуга) имајте убав ден!
>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20"/24"/28" КУФЕР)
>>>TRAVL TOTE КЕСИ ( 45 X21 X29 CM)
>>>Плажа Флип Апостолки ( Мажи & Жени)
>>>Жените Водоотпорен Плажа Tote Кеси
>>>ПОВИК ЗА ОДЕЊЕ ЧЕВЛИ - УНИСЕКС (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>>ТРЧАЊЕ - УНИСЕКС (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>>ЗАМАВ ЧЕВЛИ - ЖЕНИ (ГОЛЕМИНА 35-41 )
>>>Работи Половината Кеси - Унисекс
>>>Crossbody Велосипед Кеси - Унисекс
>>>Мали Училишни Торби за Деца на 3-5 години (12 инчи)
>>> Училиште Кеси за 3-5 Одделение (16 инчи)
>>>Мала Порака Рамо Училиште Кеси
>>>Ручек Кеси
>>>Училиште Кеси со лаптоп џеб ( grade4-6 )
>>>Висок Квалитет Ранец со лаптоп џеб
>>>Висока Топ Платно Чевли Евра 35-45
>>>Ниска Топ Платно Чевли Евра 35-45
>>>Мини Прашка Кеси за жените/деца
>>>3 D Животното Чувствува Ранец ( 17inch) За мажи жени
>>>Снег Чизми ЕВРА 35-45
>>Други вреќи можеби ќе сакате :
>>ТОПЛА ПРОДАЖБА КЕСИ

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ранци
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Надворешноста:
Никој
Дожд Маска:
No
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Никој
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Бонбони
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Главен Материјал:
Најлон
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Број На Модел На:
C0928
Техника:
Печати
Објектот:
Децата на училиште кеси
Материјал:
300D полиестер
боја:
како на слика
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
цртан филм/мода/повик
Може да се прилагоди:
се разбира
Направен во :
Кина
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Големина:
23*7*23

Најдобрите понуди во категоријата