Моден Ранец Водоотпорен Crossbody Кеси за Мажи Гласник Градите Торба Пакет Рефлексивни Лента Еден Рамо Прашка Bagpack

Моден Ранец Водоотпорен Crossbody Кеси за Мажи Гласник Градите Торба Пакет Рефлексивни Лента Еден Рамо Прашка Bagpack

DEN 1194.00
DEN 1342.08
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
АРКТИКОТ ХАНТЕР
Пол:
Мажи
Техника:
Жакард
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
12940
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Чанти
Употреба:
Кампување ,Планинарење,crossbody торба,торба,платно торба
Материјал:
1680D полиестер
Стил:
Crossbody торба,Градите торба ,Рамо Назад Пак,гласник торба
боја:
Црна,сина
квалитет:
Висок квалитет на градите торба,crossbody торба,училиште торба,спортска торба
Големина:
21*9*32cm
Бесплатен превозот :
Yes
Пол:
Мажите,човекот,машко,момчиња,адвокатско
Функција:
торба,спортска торба,crossbody торба,дизајнер торба

Најдобрите понуди во категоријата