Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Жените Кожа Ранец Женската Мода Торба Дами Softback Карактер Втиснување Ранци за тинејџерки Патент Daypack

Жените Кожа Ранец Женската Мода Торба Дами Softback Карактер Втиснување Ранци за тинејџерки Патент Daypack

DEN 527.00
DEN 753.12
 

Това е достапна
Износ

Моден Жените СТП Кожа Ранци за тинејџерки Чиста Мали Рамо Bookbag
Жените СТП Кожа Солидна Ранци тинејџерки Колеџ Мали Рамо Bookbags
Карактеристики :
Моден верзија на тип : концизен, но не и едноставна, високо-одделение СТП материјал,извонреден квалитет;
Исклучителен дизајн : дарежлив, едноставни модни;
Лесно да се носат : Пробив тежок,Корисна удобен.
Спецификации :
Материјал : СТП
Големина : 25x23x10cm/9.84 X 9.06 X 3.94"
Употреба : Ранец
Стил : Како што е прикажано
Боја : црвено Вино,црно
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакети :
1 X Ранец

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
РАНЕЦ
Декорација:
Заклучување
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Бренд Име:
pb Peggybuy
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Големина:
Употреба:
боја:
функција 1:
за тинејџерки Патент Daypack
Карактеристика 2:
за Жените Мода Едноставна Училиште Кеси
функција 3:
Девојка Чиста Боја Торба
карактеристика 4:
Жените Секојдневен СТП Кожа Ранец
Карактеристика 5:
Унисекс Училиште Стил Торба

Најдобрите понуди во категоријата