Гроздобер Жените Вистински Leathe Чанта Жена Торба Crossbody Жените Гласник Торба Дами Satchel Рамо Патна Торба Bolsa Feminina

Гроздобер Жените Вистински Leathe Чанта Жена Торба Crossbody Жените Гласник Торба Дами Satchel Рамо Патна Торба Bolsa Feminina

DEN 1148.00
DEN 1435.20
 

Това е достапна
Износ


Должина 27cm * ширина 10cm * висина 22cm стапица должина 135cm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
Meiyashidun
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Буква,Цвеќиња,Sequined,Ниту,Синџири
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
FIVE810
Материјал:
Вистинска Кожа
Методи за обработка на:
мека корица
Cortical карактеристики:
Leathe
торба форми:
Квадратен пресек
Внатрешната Структура:
Мобилен телефон џеб, сендвич патент кеси, документ кеси, патент џеб
Чанти и модни:
Мал плоштад пакет
колекција:
жените торба
Видот торба:
Димензионални кеси

Најдобрите понуди во категоријата