Моден Жените Торба СТП Кожа Размавта Пред Crossbody Плик Торба Жените Спојки Чанти Висок Квалитет Синџир Balsa Feminina

Моден Жените Торба СТП Кожа Размавта Пред Crossbody Плик Торба Жените Спојки Чанти Висок Квалитет Синџир Balsa Feminina

DEN 353.00
DEN 379.20
 

Това е достапна
Износ


Опис На Производот
Show details
Пол
Жените/Mem
Материјал
СТП Кожа
Големина
24*15*5cm
Боја
Како слика покажува
Забелешка
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи 2-3 cm отстапување.
Опис На Производот
Show details
Пол
Жените/Mem
Материјал
Платно
Големина
30*40*16cm
Боја
Како слика покажува
Забелешка
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи 2-3 cm отстапување.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Обликот:
плик
Пол:
Жените
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Внатрешни работи:
Не Џеб
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Sequined
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
Bokinslon
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Број На Модел На:
HCX123
Обвивка Материјал:
Никој
Надворешноста:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата