Луксузен Бренд Чанти Жените Кеси Дизајнер Вистинска Кожа Жените Чанти Секојдневен Дами Crossbody Кеси За Жените 2017 кофа T12

Луксузен Бренд Чанти Жените Кеси Дизајнер Вистинска Кожа Жените Чанти Секојдневен Дами Crossbody Кеси За Жените 2017 кофа T12

DEN 1317.00
DEN 2634.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Декорација:
Шупливи Out,Diamonds,Tassel,Sequined,Button,Lock,Criss-Cross,Feathers,Lace,Ribbons,Ruffles,Appliques,Letter,Scarves,Flowers,Bow,Beading,Цртан Филм Печатење,Занитвам,Везови,Крзно,Ruched,Синџири
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
кофа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Број на Рачки/Ремени:
Три
Бренд Име:
CHISPAULO
Стил:
Гроздобер
Главен Материјал:
Познатите Брендови Дизајнер На Чанти Висок Квалитет Tote Торба Крокодил Торба
Торба Стил 1:
Жените Вистински Кожни Чанти Bolsa Femininas
Торба Стил 2:
Вистински Природен Вистинска кожа Женска Чанти жените торба Cacual Tote
Торба Стил 3:
Луксузен Бренд Жените Дизајнер на Чанти Висок Квалитет Вистинска Кожа дама
Торба Стил 4:
Овча Вистинска Кожа женска Торба Крокодил Торба
Торба Стил 5:
Познатите Брендови Дизајнер На Чанти Висок Квалитет Tote Торба Bolsa Femininas
Торба Стил 6:
Жените Вистински Кожни Чанти Рамо/Crossbody Гласник Кеси
Торба Стил 7:
Брендот За Женска Чанти Дизајнер Вистински Кожни Чанти Висок Квалитет
Торба Стил 8:
Дама Вистински Кожни Чанти Вистинска Кожа Луксузни Чанти За Жени
Торба Стил 9:
Луксузен Бренд Масло, Восок Cowhide Жените Вистински Кожни Чанти

Најдобрите понуди во категоријата