12pcs Бронзен Накит Кутија Подарок Вино Случај Книга Бележник Албум Агол Декоративни Заштитник 40*40mm

12pcs Бронзен Накит Кутија Подарок Вино Случај Книга Бележник Албум Агол Декоративни Заштитник 40*40mm

DEN 52.00
DEN 61.92
 

Това е достапна
Износ


Функција Посебни лилјак шема. Красат вашата маса или сте убави накит кутија. Заштита на маса,кутија,или вашето дрво случаи да бидат оштетени. Ако сте љубители на старата мода,овие производи се најдобар избор за вас. Ги комбинира старата мода и добар изглед во нашето потекло идеал. Спецификација Големина : 40*40mm(L*W) Материјал : железо. Боја : бронзени Еден агол заштитник дистрибуираат пет завртки. Пакетот вклучува
12 компјутери агол декоративни заштитник(На шрафовите Не Се Вклучуваат)
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Бренд Име:
JETTING
Број На Модел На:
Нозете Нога Агол Заштитник
со слика картичка:
No
Материјал:
Други
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата