2017 Нови Топло Домот Зајакот Крзно СТП Кожни Ракавици За Зимски Ракавици Екран на Допир Бренд Mitten Жените Ракавици mujer gants guantes

2017 Нови Топло Домот Зајакот Крзно СТП Кожни Ракавици За Зимски Ракавици Екран на Допир Бренд Mitten Жените Ракавици mujer gants guantes

DEN 716.64
 

Това е достапна
Износ


2017 Нови Топло Домот Зајакот Крзно СТП Кожни Ракавици За Зимски Ракавици Екран на Допир Бренд Mitten Жените Ракавици mujer gants guantes
Материјал : СТП, Зајакот Крзно
Функција : Windproof, Топол Допир
Големина на : 18-19cm

Повеќе информации

Ракавици Големина:
една големина
Бренд Име:
wearzone
Материјал:
Faux Кожа,Крзно
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Зимски СТП Кожни Ракавици
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
боја:
Црна, Сина, Црвена, Портокалова, Кафе
Модел стил:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал:
Зајакот Крзно, СТП
Пол:
жена

Најдобрите понуди во категоријата