Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 Нова Топла Продажба Елса Ракавици Супер Мека Памучна Бебе Ракавици Четири Сезони Новороденче Безбедност Нула Белезници,бебе ,0-6 Месеци

2018 Нова Топла Продажба Елса Ракавици Супер Мека Памучна Бебе Ракавици Четири Сезони Новороденче Безбедност Нула Белезници,бебе ,0-6 Месеци

DEN 247.00
DEN 475.20
 

Това е достапна
Износ


100% Чешлани Памук Машина Перат Сет вклучува 1 солидна боја и 2 ткаеше нула белезници Еластична бендови во рачниот зглоб за да се обезбеди задржете
Превозот 1.Ние тврдиме parcle помалку од 15 да избегне данок. 2.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 24 часа, и бидете сигурни дека ќе ја напушти точна адреса и телефонски број. 3. Ве молиме имајте на гледање на ПАТЕКАТА СТАТУС и да се добие парцела во време за да се избегне враќање во случај на неуспешно породување.
Плаќање 1. Ако стоките не се примени или е оштетен или не како опис, ние ќе се ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на средствата. 2. Ве молиме контактирајте со нас во секое време за плаќање и за издавање решение, ние ќе се потрудиме да ви послужи. 3. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот на приемот кога постои било кое прашање. 4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во safe пакет. 5. Купувачите ќе ја платите поштарина кога тие одбија да ја прифати пратката.
Повратни информации 1.Ние сме ценети за вашиот 5 ѕвезди повратни информации Дали сте задоволни со производите, што е толку важно за нас и на други купувачи. Ве молиме кликнете на "Управување со Повратни информации" страната и кликни на "Чека моите повратни информации" за да оставиш коментар. 2.Ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време,ние сме со нетрпение очекувам да слушнеме на cutomer гласот.

Повеќе информации

Бебе Возраст:
0-3 месеци
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Ракавици Големина:
0-6M
Бренд Име:
Мајка гнездо
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
34715
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски

Најдобрите понуди во категоријата