Мед Радост Помине Уметност Нокти Кожа Бафер Помине Чистење со Четка за Нокти Совети PolishingTools Полирач

Мед Радост Помине Уметност Нокти Кожа Бафер Помине Чистење со Четка за Нокти Совети PolishingTools Полирач

DEN 136.00
DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


Помине Уметност Нокти Кожа Бафер Помине Чистење со Четка w Восок за Полирање на Ноктите Совети Лак Алатки Пурпурна Овча Четка Полирач Карактеристики :
- 100% нов мало и висок квалитет
- Количина : 1pc/многу
Спецификација :
- Оваа четка е направен од кожа со пластична рачка, лесен за држење за да ги користите.
- Материјал на Баферот : Пластична Рачка + Кожа
- Должина на Баферот : 65mm
Примена :
- Да даде сјаен премаз на ноктите, дури и без примена на лак!
- Ви овозможи да се создаде убава нокти за долготрајни искра помине совети!
- Погодна за двете професионални салон или домашна употреба.
- Може да се користи на природни нокти или лажни ноктите.
- Користете се со чистење крем ( не се вклучени ).
Настава :
- Целосно ќе го отстрани лак.
- Се отстрани вишокот на cuticle со примена на мала количина на крем околу cuticle и отстранување на cuticle со orangewood стап или cuticle тласкач.
- Се применува малку крем за да помине површина, удар и назад со оваа четка за да се посакуваниот сјај.
Порака до почитуваниот Клиенти : Сите Слики се Направени од Вистинска Предмети, со Почитување на Вистинските Предмети, Иако Постои Мала Боја Разлика Може да биде Предизвикана од Некои Причини, како што се Боја Одраз во Мониторот Осветлување, Позадина, итн. Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness. Ако Има Било какви Прашања, Добредојдовте да Контактирате со нас за да им помогнеме. Пакетот Вклучува :
- 1* 1 парче на Ноктите Чистење со Четка.
- Имајте на ум : на комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група
Испорака :
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Објектот ќе се превезува со Обичен Воздух Mail БЕЗ СЛЕДЕЊЕ БР. со 40-60days време на испорака, како по локално пост услуга во вашата земја.
Топло Совети : Ние секогаш ќе се потрудиме да се грижи за својата цел и да ви понуди задоволни услуга. Ви благодариме.
- Кога не можете да го најдете parcle, ве молиме контактирајте со нас за проверка.
- Кога вашата цел е да работи надвор од времето, ве молиме контактирајте со нас за цел заштита. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации, ви Благодарам. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Повратни информации : Ако нешто се направи сте незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине Повратни информации. Ние ќе направиме нашата нашите најдобри за решавање на вашиот проблем додека не се задоволи. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете Postive Повратните информации (5 Ѕвезди) за нас. Ние секогаш се трудиме да го реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
Мед Радост
Материјал:
Пластична Рачка + Кожа
Големина:
65mm in Length
Број На Модел На:
HJ-NAT057
Боја на Рачка:
Трендафил
Количина:
1pc/многу
Примена:
Даде сјаен премаз на ноктите, дури и без примена на лак!

Најдобрите понуди во категоријата