Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pc 81008 Домаќинство рака-сушење уред Бања Хотел автоматски сензор џет рака фен 110V/220V сензор Топло ладно правец на 1100W бела

1pc 81008 Домаќинство рака-сушење уред Бања Хотел автоматски сензор џет рака фен 110V/220V сензор Топло ладно правец на 1100W бела

DEN 2304.00
 

Това е достапна
Износ


81008 Хотел автоматски сензор џет рака фен 110 V/220 V сензор Домаќинство рака-уред за сушење
Бања Топло ладно правец на 1100 W бело/црвено
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Име : Рака Фенови
Модел : 81008
Напон : 110 V/220 V
Фрекфенција : 50 / 60 Hz
моќност : 1100 W
Правец на ветер : > 95m / s
Жешка температура на воздухот : 45-65 °
Рака време : 8-10 секунди
Боја : бела / red / gold / сребрена
Школка материјал : ABS
Сетилните растојание : 120 mm
Пакување големина : 27.5*29*20cm
Тежина : 3.7 кг
Answer : ___________________________ Note : 110 V напон не е во парк, цел трае 5 дена

Повеќе информации

боја:
бела, златна, црвена, сребрена
Бренд Име:
ZJMZYM
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
81008
Сензор:
Yes
сертификација:
CE
Моќност (W):
1100W
Број На Производ:
G1458
Име на производ:
Рака Фенови
Модел:
81008
Напон:
110V/220V
моќност:
1100W
Брзината На Ветерот:
> 95m / s
Фреквенција:
50/60 Hz
боја:
бело/црвено / gold / сребрена
Пакување големина:
27.5*29*20cm
Тежина:
3.7kg

Најдобрите понуди во категоријата