Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Рачно работење линија притискање crimping клешти HDT-48-00 упатство притиснете на техник алатка

Рачно работење линија притискање crimping клешти HDT-48-00 упатство притиснете на техник алатка

DEN 9622.00
DEN 10128.00
 

Това е достапна
Износ


Рачно работење линија притискање crimping клешти HDT-48-00 упатство притиснете го
техник алатка
Сликата покажува :
Опис :
Crimping алатки кои се користат во автомобилската и воената, масло истражување, железнички пруги, aerospace и други
полиња, автомобилската индустрија класа конектори, моторот посветен конектор. Компанијата е
широко се користи во областа на инженерството машини, електрична контрола на мотор, камион, земјоделски машини,
луксузен автобус, рударски машини и други области. Компанијата е широко се користат во градежништвото
машини, инженеринг машини, воена големи претпријатија, производство на разни типови на
алатки.
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Повеќе информации

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Клешти
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
HDT-48-00
Пакет:
Други
Број На Производ:
FL2083

Најдобрите понуди во категоријата