Сина Универзален Автомобил Хидраулични рачната сопирачка Вертикална & Хоризонтална 25cm Митинг Трки E-Кочница Лост Уред Господар Цилиндар Сина

Сина Универзален Автомобил Хидраулични рачната сопирачка Вертикална & Хоризонтална 25cm Митинг Трки E-Кочница Лост Уред Господар Цилиндар Сина

DEN 2280.00
DEN 2399.52
 

Това е достапна
Износ


Универзална Авто Хидраулични рачната сопирачка Опис Кол : една Боја : како на сликата прикажани Материјал : Алуминиум и Железо. Примена : Универзална вклопат за повеќето автомобили Имајте на ум : Вие не може да промените рачната сопирачка за Хоризонтална или Вертикална. Карактеристики : * им Овозможува на Задните Гуми да биде Целосно ќе се Заклучува и ќе го Прави Возило Слајд Sideway Директни * Замена за Акции E-Кочница Рачка
* Собрани со Челик Заграда односно Обезбедува Помалку Flex и Високото Actuation на Мајстор Цилиндар
* Зајакнување Дизајн, Специјализирана за 3/4 Цилиндар да се Заклучи До дури и Огромен 2-Порта на Задните Сопирачки
* Прилагодлива Пред-Оптоварување и Pin Локации; Овозможува на Различни Обичај Висина и Чувство за Повеќето Лични Апликации
* Ratchet Механизам за Usages на Нормален Страна на Сопирачки, која може да биде Исклучен за време на Пловејќи со Нервира на Сопирачката во Позиција Off
* Лост е дизајниран за вградување во или вертикална или хоризонтална положба за кориснички лесен пристап во пловејќи
* Сунѓерот се справи со завиткани дизајн е удобно, издржлив и не се лизга
* Нема инструкции се вклучени, Професионална инсталација е препорачливо Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Инструкции за инсталација не се вклучени.Професионалната инсталација е препорачливо.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Handbrakes
Бренд Име:
waase
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Година:
сите годината
Име На Модел:
Универзална
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил Направи:
Универзална
Материјал Тип:
Алуминиум И Железо
боја:
Сина
Објектот:
рачната сопирачка
Количина:
еден

Најдобрите понуди во категоријата