2017 Нови Кореја Жените Есен и Зима Џемпери V деколте, Долги ракави Среден Стил Мода Девојки Pullover Лабава Поврзана Грб A0115

2017 Нови Кореја Жените Есен и Зима Џемпери V деколте, Долги ракави Среден Стил Мода Девојки Pullover Лабава Поврзана Грб A0115

DEN 950.00
DEN 1862.40
 

Това е достапна
Износ


2017 Нови Кореја Жените Есен и Зима Џемпери V деколте, Долги ракави Среден Стил Мода Девојки Pullover Лабава Поврзана Грб A0115
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип слободни 114 80 / 62 42 / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Материјал:
Ацетат,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Preppy Стил
Бренд Име:
BVOCYRNG
Материјал Состав:
Памук мешавина
Дебелина:
Стандард
Техника:
Станот Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
жените џемпер
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобрите понуди во категоријата