HTD5M времето макара 8 заби ,15mm појас ширина продаваат по еден пакет

HTD5M времето макара 8 заби ,15mm појас ширина продаваат по еден пакет

DEN 309.60
 

Това е достапна
Износ


Тип : 8-HTD5 M-15 времето макара
забот тип : HTD5 M
забот nuber : 8
ширина : 15mm
материјал : алуминиум
страната : двоен прирабница
центар : еден хаб
Центар дупка : 6.35 mm
количина : 2 парчиња
Пакување :
Еден пакет вклучуваат
СОДРЖИНА :
2 парчиња 8-HTD5 M-15 времето макара
Ние, исто така може да се продаде мерењето макара во зависност од вашата потреба.
се продава од пакет или парче.
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS ЦЕЛ
Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ако се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Воведувањето на нашите производи :
1.Ние снабдување на мерењето макара следните серија : XL,L,H,Т,HTD,ВО
2.ние, исто така може да произведе pulleys дури и големината не се во форма
3.OEM/ODM : понудени
3.Оваа макара е дизајниран да го нашиот Нов Зеланд Клиентите.
Слики на други производи
Answer : ___________________________ NOTE :
Како делови производителот, Ние сме сигурни дека ви обезбеди не само високо квалитетни производи ,
но, исто така, разумна цена и добра услуга.
Можете да ги најдете на нашата друг вид макара беше продаден на нашите француски на клиентите, како на следниов линк
http : //www.aliexpress.com/product-gs/368566454-Timing-pulley-wholesalers.html
Па ние мислиме дека , Aliexpress е лесен начин да се купат она што го сакате.
Ви посакувам среќен шопинг
HTD3 M СТП Отвори Времето Појас 9mm ширина САД$ 22.95 /пакет
HTD3 M времето макара/ појас ширина 9mm/ продава со pack US$ 95.09 /пакет
HTD 5 M Alunimnum Времето макара/продавање со pack или со вашата потреба US$ 20.84 /пакет
HTD 3 M Алуминиум Времето макара/ продава по дел US$ 2.23 /парче

Повеќе информации

Создаден дијаметар:
6.35 mm
Ширина:
15mm
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
5M
Тип:
Времето
Број на Заби:
8
Ширина:
15mm
Забите тип:
HTD5M
забите број на макарата:
8
боја:
Сребро.
Материјал на макарата:
Алуминиум
материјал на појас:
СТП со челик јадрото
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата