Нови Пристигнување MP-100 Електрични Мини Домаќинство Пуканки Создателот Голем Капацитет Автоматско Пуканки Машина 5.0 L 220 V 850W 1 тенџере / 3 минути

Нови Пристигнување MP-100 Електрични Мини Домаќинство Пуканки Создателот Голем Капацитет Автоматско Пуканки Машина 5.0 L 220 V 850W 1 тенџере / 3 минути

DEN 1824.00
 

Това е достапна
Износ


Нови Пристигнување MP-100 Електрични Мини Домаќинство Пуканки Создателот Голем Капацитет Автоматски
Пуканки Машина 5.0 L 220 V 850 W 1 тенџере / 3 минути
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : MP-100 автоматско пуканки машина
Напон : 220 V
Моќност : 850 W
Излез : 1 тенџере / 3 минути
Пакување големина : 32.8 * 30.5 * 20cm
Тежина : 3kg

Повеќе информации

Бренд Име:
ZJMZYM
Напон (V):
220v
Тип:
Масло-Појави
сертификација:
CE
Функција:
Со Префрлање Контрола
Број На Модел На:
MP-100
Моќност (W):
850W
Број На Производ:
G1626
Име:
MP-100 автоматско пуканки машина
Напон:
220V
моќност:
850W
Излез:
1 тенџере / 3 минути
Пакување големина:
32.8 * 30.5 * 20cm
Тежина:
3kg

Најдобрите понуди во категоријата